Geri Dön
Rizom Tatil Köyü
, Yalova, Türkiye


Marmara Denizi’nin doğu kıyısında yer alan ve bungalov stilinde tasarlanmış olan Rizom Tatil Köyü, İstanbul’a yakın konumu ve çevresindeki doğal güzellikleri ile huzurlu ve rahat bir tatil yapmak isteyen aileler için idealdir.
    Rezervasyon Yap
Odalar
0
Standart Bungalow
0
Aile Bungalowu
Genel Özellikler

Rizom Tatil Köyü Marmara Denizi’nin doğu kıyısında yer almaktadır ve İstanbul’a yakın konumu ve çevresindeki doğal güzellikleri ile dikkat çekmektedir. Bungalov stilindeki tasarımı ile Rizom Tatil Köyü huzurlu ve rahat tatil yapmak isteyen muhafazakâr aileler için idealdir.

Her şey Dâhil – Yiyecek ve İçecekler: Sınırsız – Kahvaltı, Öğle Yemeği, Akşam Yemeği ve öğünler arası aperatifler konaklamaya dâhildir. Bunun yanında sınırsız sıcak ve soğuk içecek servisi vardır.

Plaj: Otelin önünde aileler için, İslami kurallara uygun deniz kıyafetleri ile kullanılabilen karışık kumsal mevcuttur.

Havuzlar: Bay ve bayanların ayrı ayrı kullanabilecekleri, içlerinde çocuk havuzu bulunan, 3 adet bay ve 3 adet bayan açık yüzme havuzu mevcuttur. Bunlara ek olarak bir de kapalı yüzme havuzu bulunmaktadır.

Spor ve Aktiviteler: Masa Tenisi, futbol ve dart mevcuttur.

Sağlık ve Spa Merkezi: Bay ve bayanlar için ayrı tasarlanmış, sauna, buhar odası, tuz odası, masaj odası ve Türk hamamı bulunmaktadır.

Eğlence ve Gösteriler: Yaz sezonu gündüz aktiviteleri ve gece eğlenceleri genel olarak; çeşitli oyunlar, spor aktiviteleri, gösteriler, canlı halk müziği ve sportif yarışmalar içerir.

Çocuklar için: Çocuk havuzu, oyun parkı, oyun odası ve çocuk sandalyesi mevcuttur. Çocuk aktiviteleri olarak masa tenisi ve animasyon gösterileri bulunmaktadır.

Konum