Geri Dön
Grand Akca
GAZIPASA, Antalya, Türkiye


Etkileyici hizmetlerle donatılmış ideal bir otel olan Grand Akça, Gazipaşa’nın kırsal kesiminde yer alıp, mavi bayrağa sahip kaplumbağa yumurtlama bölgesi olan müthiş bir kumsalın hemen yakınında bulunmaktadır.
    Rezervasyon Yap
Odalar
0
Standart Oda
Genel Özellikler

Her şey Dâhil: Yiyecek ve İçecekler: Sınırsız – Kahvaltı (8:00-10:30), Öğle Yemeği (12:30 - 14:00), Akşam Yemeği (19:00 – 21:00) ve öğünler arası aperatifler konaklamaya dâhildir.

Plaj: Aileler için özel karma plaj bulunmaktadır.

Havuzlar: Bay ve bayanların ayrı ayrı kullanabilecekleri, içlerinde çocuk havuzu bulunan, 1 bay ve 1 bayan açık yüzme havuzu mevcuttur.

Spor ve Aktiviteler: Masa Tenisi, rafting, su sporları.

Eğlence ve Gösteriler: Yaz sezonu gündüz aktiviteleri ve gece eğlenceleri genel olarak; Çeşitli oyunlar, şovlar, canlı halk müziği, şiir dinletileri ve güldürü oyunları içerir.

Çocuklar için: Çocuk havuzu, çocuk parkı, oyun odası aktiviteleri bulunmaktadır. Eğlence görevlileri de çocuklara hizmet vermektedir.

ÖZELLİKLER

ÖNEMLİ NOT VE KURALLAR

Giriş saati: 15:00.
Çıkış saati: 11:00.

6 yaş üzeri erkek çocukları, özellikle bayanlara tahsis edilmiş tesislere giremezler. 6 yaş üzeri kız çocukları, özellikle baylara tahsis edilmiş tesislere giremezler. 6 yaş sınırı kesin olmayıp sadece ön bilgilendirme içindir. Son karar otel yönetimi tarafından verilir.

Açık havuzlar ve diğer hizmetler (eğlenceler, çocuk oyun alanı, vs.) sadece yaz sezonu (1 Haziran – 17 Ekim) açıktır. Bu tarihler hava koşullarına göre 7 – 15 gün (erken veya geç) arası değişebilir.

Konum