Geri Dön
Club Hotel Familia
, İzmir, Türkiye


Çeşme merkezinde ve Ege Denizi’nin büyüleyici güzelliğine bakan tesis, misafirlere rahat bir tatil imkânı sunuyor.
    Rezervasyon Yap
Odalar
0
Standart Oda
Genel Özellikler

Yemyeşil doğa ve Akdeniz'in güzellikleri ile çevrili Otel, 48.000 m² alana kurulu olup Toros dağlarının muhteşem manzarasını ihtiva eder.

Herşey Dahil: Konaklama herşey dahil statüsündedir.

Plaj: Aileler için özel karışık plaj ve kadınlar için özel güneşlenme alanı bulunmaktadır (deniz açık olup sadece güneşlenme alanında kadınlara mahremiyet sağlanabilmektedir).

Yüzme Havuzları: 1 bayanlara özel açık yüzme havuzu, 1 erkeklere özel açık yüzme havuzu, 1 aileler için su kaydırağı bulunan açık yüzme havuzu, Çocuklara özel açık yüzme havuzu ve kapalı yüzme havuzu.

Spor ve Aktiviteler: 2 tenis kortu, basketbol sahası, küçük futbol sahası, plaj voleybolu, su sporları, dart ve snooker.

Sağlık ve Spa Merkezi: Spa, güzellik merkezi, hamam ve günün belli zamanları erkeklere belli zamanları kadınlara açık sauna.

Çocuklar İçin: Mini kulüp, animasyon showları, çocuk oyun alanı, oyun odası.

ÖZELLİKLER

ÖNEMLİ NOT VE KURALLAR

Otele Giriş: 15:00
Otelden Çıkış: 11:00

Açık yüzme havuzları ve bazı imkanlar (eğlenceler, çocuk oyun bahçesi ve diğerleri) sadece yaz sezonunda açıktır. (10 Nisan - 31 Ekim). Hava durumuna göre bu tarihler 7 ile 15 gün arası ileri ya da geri otelden tarafından çekilebilirler.

6 yaş üzeri erkek çocukları, özellikle bayanlara tahsis edilmiş tesislere giremezler. 6 yaş üzeri kız çocukları, özellikle baylara tahsis edilmiş tesislere giremezler. 6 yaş sınırı kesin olmayıp sadece ön bilgilendirme içindir. Son karar otel yönetimi tarafından verilir.

 

Konum